O nas

 

Początki istnienia naszej firmy sięgają 1983 roku.

Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie mechaniką pojazdową skupioną przede wszystkim na naprawie i wymianach jednostek napędowych.

Zajmowaliśmy się również instalowaniem silników Diesla w samochodach, które fabrycznie wyposażone były jedynie w jednostki z zapłonem iskrowym. W pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych pod wpływem rosnącego zapotrzebowania na naprawy powypadkowe rozszerzyliśmy zakres usług o naprawy blacharsko-lakiernicze i skupiliśmy się na kompleksowej obsłudze pojazdów powypadkowych.

Zakupiliśmy ramę naprawczą, wybudowaliśmy bezpyłową komorę lakierniczą oraz zatrudniliśmy doświadczonych lakierników i blacharzy.

W ciągu niemal trzydziestoletniej działalności naszej firmy prowadziliśmy udaną współpracę z autoryzowanymi serwisami samochodowymi takich marek jak Fiat czy Ford jako podwykonawca napraw powypadkowych, a od ponad dwudziestu lat obsługujemy również samochody dostawcze Poczty Polskiej.

Nasza firma cechuje się bogatym, niemal trzydziestoletnim doświadczeniem w naprawie i obsłudze wielu popularnych marek europejskich oraz azjatyckich.

Oferujemy kompleksową pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z obsługą samochodów, które brały udział w zdarzeniu drogowym począwszy od holowania pojazdu z miejsca zdarzenia, poprzez zgłaszanie szkody i oględzin w firmie ubezpieczeniowej, kończąc na tym co najważniejsze czyli przywróceniem pojazdu do stanu sprzed wypadku.

Poza naprawami powypadkowymi oferujemy również, bieżącą obsługę pojazdów pod względem usuwania usterek zarówno blacharsko-lakierniczych jak i mechanicznych.

Zajmujemy się wymianą płynów i części eksploatacyjnych. Współpracujemy z wieloma sklepami i hurtowaniami części zamiennych zarówno oryginalnych jak i zamienników.

Do lakierowania stosujemy materiały sprawdzonej, niemieckiej firmy Glasurit.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.